Çene Dolgusu ve Nem Aşısı

Çene Dolgusu ve Nem Aşısı

Çene Dolgusu ve Nem Aşısı

Çene Dolgusu ve Nem Aşısı

İnsanların yüzde doksanının yaptırdığı uygulamalardan olan çene dolgusu son zamanlarda oldukça rağbet gören bir dolgu işlemi haline gelmiştir. Kişilerin sahip oldukları çene kısmının uzun yamuk kısa eğri gibi farklı şekillerde olması durumunda kişilerin yaptırdığı estetiğe denir.

Çene Dolgusu Neden Uygulanır?

Çene dolgusu işlemi çenede ki düzensizlikleri gidermek için ya da farklı bir çene yapısı oluşturmak için yapılan bir işlemdir. Bu işlem kişiye seanslar halinde uygulamaktadır.

 Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Çene dolgusuna çene şeklimiz bozuk ise istediğimiz şekilde değil ise farkı bir görünüm istiyorsak ha da sağlık için çene dolgusu işlemine başvururuz. Çene dolgusunu bazen mecbur durumlarda bazen de keyif amaçlı tercih edebiliriz.

Çene Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Çene dolgusu işlemi sayesinde kişiler hem olumsuz durumları varsa ondan kurtulur hem istediği çene görünümüne kavuşur hem de uygun fiyatla estetik yaptırmış olur.

Çene Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?

Çene dolgusu işlemi kalıcılığı kişinin çene yapısına vücuduna ve yapılan işleme göre farklılık gösterir. Ama her çene dolgusu minimum bir sene kesin olarak kalıcılık sağlar.

Çene Dolgusu Geri Alınabilinir mi?

Çene dolgusu işlemi yapıldıktan sonra geri alınması uzmanlar tarafından çok tercih edilen bir konu değildir. Bu yüzden kişiler yaptırmadan önce çok iyi düşünmeli ve karar vermelidirler.

Çene Dolgusu Fiyatları

Çene dolgusu fiyatları her sene güncel olarak paylaşımı yapılır ve bunun yanında değişen fiyatlar her daim uygun ve cep yakmayacak tarzdadır.

Nem Aşısı Nedir?

Nem aşısı cildin daha güzel görünmesini ve daha sağlıklı bir cilt elde etmek için yapılan işlemdir. Deri altına enjekte edilen vitamin ve diğer ürünler ile cilt nemlendirilmiş olur.

Nem Aşısı Nasıl Uygulanır?

Anestezi kremi sürülerek başlanılan bu işte deri altına ince ince iğneler yerleştirilerek yapılır. Uzun sürmeyen bu işlem tek seans halinde son bulur.

Nem Aşısının İçeriği Nedir?

Antioksidan vitamin ve asit içeren nem aşısı ile kişiler istediği cilt yapısına kolayca kavuşurlar. Bu sayede de kişiler bir seneye yakın süre de rahat ederler.

Nem Aşısının Sağladığı Faydaları Nelerdir?

Nem Aşısı vücudun nemlenmesini kırışıkların gitmesini vücudun yapısının sıkılaşmasını canlı parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Nem Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Yüz boyun dekolte ve ellere uygulanan nem aşısı vücudun diğer bölgelerine de uygulansa da bu alanlara daha fazla uygulamaktadır. Çoğunluk tercih edilen bölümler ise bu bölümlerdir.

Nem Aşısının Etkileri Nelerdir?

Nem aşısı yapılma işlemi bittikten sonra kişiler dokuz ay on ay kadar bir süre boyunca bu etkiyi hissederler. Kişilerin ciltlerinin nem alması ve cildi yenilemesi bu süre zarfında devam etmektedir.

Nem Aşısı Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Nem aşısı işlemi yaptırmak için herhangi bir zamanı beklemek gerekemez. Kişiler istedikleri zaman nem aşısı uygulaması yaptırabilirler.

https://www.drarslanklinik.com/nem-asisi/ bilgi için hemen tıklayın.