Bugünkü (2 Haziran) korona tablosu neden yayımlanmadı, ne zaman açıklanacak? İşte, vaka sayısı...

Sağlık Bakanlığı, güncel corona verilerini turkuaz tabloda erişime sunuyordu. Ancak gelinen noktada koronavirüs pandemisinde vaka ve vefat oranları düşüşe geçti ve normalleşme adımları atıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise kritik açıklamayı paylaştı. Maske zorunluluğu peş peşe kaldırıldı. Günlük korona tablosu da haftalık olarak paylaşılıyor olacak. İşte, detaylar... 2 HAZİRAN KORONA TABLOSU NEDEN YOK, NE ZAMAN YAYIMLANACAK? Günlük olarak paylaşılan koronavirüs tablosu, vaka oranlarındaki düşüşün ardından haftalık olarak erişime sunulacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca haberi Twitter'dan duyurdu. Buna göre 1 Haziran'dan itibaren korona verileri haftalık olarak paylaşılacak. Bakan Koca açıklamasında; ''Bugüne dek günlük olarak yayınlanan Covid-19 Tablosu, 1 Hazirandan itibaren HAFTALIK olarak, yine http://covid19.saglik.gov.tr adresi üzerinden yayınlanacak.'' dedi.

Bugünkü (2 Haziran) korona tablosu neden yayımlanmadı, ne zaman açıklanacak? İşte, vaka sayısı...

Sağlık Bakanlığı, güncel corona verilerini turkuaz tabloda erişime sunuyordu. Ancak gelinen noktada koronavirüs pandemisinde vaka ve vefat oranları düşüşe geçti ve normalleşme adımları atıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise kritik açıklamayı paylaştı. Maske zorunluluğu peş peşe kaldırıldı. Günlük korona tablosu da haftalık olarak paylaşılıyor olacak. İşte, detaylar...

2 HAZİRAN KORONA TABLOSU NEDEN YOK, NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Günlük olarak paylaşılan koronavirüs tablosu, vaka oranlarındaki düşüşün ardından haftalık olarak erişime sunulacak. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca haberi Twitter'dan duyurdu. Buna göre 1 Haziran'dan itibaren korona verileri haftalık olarak paylaşılacak. Bakan Koca açıklamasında; ''Bugüne dek günlük olarak yayınlanan Covid-19 Tablosu, 1 Hazirandan itibaren HAFTALIK olarak, yine http://covid19.saglik.gov.tr adresi üzerinden yayınlanacak.'' dedi.