Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5.  “Bu bir, ‘Geleceğin felsefesi’ seçimidir”

 “Bu bir, ‘Geleceğin felsefesi’ seçimidir”

Güncel Adana Güncel Adana -
13

“Bu bir, ‘Geleceğin felsefesi’ seçimidir”

Beşiktaş için hayırlı bir seçim olacağından bahseden Arat, “Bu bir, ‘Geleceğin felsefesi’ seçimidir. Bugünkü toplantıda bu felsefenin köklerini size açıklayacağız. Bunu Türk spor kamuoyunun çok iyi anlayacağını düşünüyoruz. Bunu hayata geçirmek çok önemli. Çok çalıştık, moralimiz çok iyi ve inandığımız yolda devam ediyoruz. Gördüğümüz sevgi bizi çok memnun ediyor. O ilgi Beşiktaş ilgisidir. Burada aslolan Beşiktaş’tır. Beşiktaş sevgisi, Türkiye genelinde ve Avrupa’da inanılmaz boyutlarda. Bu yeni yapılanmada hiçbir şeyin geç olmadığına inanıyoruz. Sıkıntılı günleri rahat aşacağımıza düşünüyoruz. O Beşiktaş formasını giydiğinde tek hedef şampiyonluktur. Bizde de hedef değişmeyecek, biz idari ve sporu ayıracağız. İdariyi yapan spora karışmayacak. Sporu spordan gelenler yönetecek. Biz onlardan gelecek raporlarla destek vereceğiz. Bu hep konuşulur yapılmazdı. Şimdi biz bunu sunuyoruz. Beşiktaşlı gelsin, oyunu kullansın. Biz bir vizyon ortaya koyduk” ifadelerini kullandı.

Futbolda oluşturulacak iskeletin liderinin Samet Aybaba olacağına vurgu yapan Hasan Arat, “Bu Beşiktaş için çok önemli görevlendirmedir. Minik takımlardan, altyapıdan, kadın takımından A takıma kadar bütün anahtar Samet Aybaba’nın elinde olacak. Biz Beşiktaş’ı, Beşiktaşlılar yönetecek dedik. Bu yol Beşiktaşlıların yolu dedik. Türkiye’nin en iyi futbol modelini kuracağız” şeklinde konuştu. 1xbet bahis cezası

“Beşiktaş’ı eski havasından uzaklaşmış görüyorum”

Beşiktaş’ta taraftar ve medyayla birlik halinde bir çalışma ortamı oluşturmak istediklerini aktaran siyah-beyazlıların efsane futbolcusu, “Basın ile aramızda güçlü bir dostluk ve bağ vardı. Beşiktaş’ı eski havasından uzaklaşmış görüyorum. Tekrardan taraftarla, medyayla daha birlik ve beraberliğin önde olduğu bir çalışma ortamı oluşturmaya çalışacağız” açıklamasını yaptı.

 

İlgili Yazılar