Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Beşiktaş’ta Futbolculardan Fernando Santos’a, Hocam, Söyleyin Bizi Islıklamasınlar

Beşiktaş’ta Futbolculardan Fernando Santos’a, Hocam, Söyleyin Bizi Islıklamasınlar

Güncel Adana Güncel Adana -
20

Beşiktaş’ta Futbolculardan Fernando Santos’a, Hocam, Söyleyin Bizi Islıklamasınlar

Sahasında Adana Demirspor ile golsüz berabere kalan Beşiktaş, maç sonrası oyuncuların ve teknik direktör Fernando Santos’un taraftar baskısıyla başa çıkma çabalarıyla gündemde. Maç sırasında bazı futbolcuların ıslıklanması, takım içinde olumsuz bir hava yaratırken, soyunma odasında gerçekleşen toplantıda bu durum ele alındı.

Oyuncular, özellikle genç futbolcu kardeşlerinin etkilendiğini belirterek teknik direktör Fernando Santos’tan bir çağrıda bulundu. “Hocam, bizler de taraftarlar kadar üzgünüz. Lütfen maç esnasında top ayağımıza geldiğinde bizi ıslıklamasınlar. Aramızda genç futbolcu kardeşlerimiz etkileniyorlar. Taraftarlara verdiğiniz mesajda bize sahip çıkmalarını söyleyin” ifadeleri, futbolcuların maç sırasındaki stres altında olduklarını gösteriyor.

Fernando Santos “Eksik Kadro Sorunumuza Çözüm Bulmalıyız”

Fernando Santos, basın toplantısında tüm oyunculara sahip çıkılması gerektiğini vurgularken, eksik kadro nedeniyle yaşadıkları sıkıntılara da dikkat çekti. Takımın 1-2 hafta içinde taraftarlara layık futbolu izlettireceği konusunda güven veren Santos, transfer döneminde eksik olan pozisyonlara takviye yapma sözü verdi. Ayrıca, taraftarlara karşı anlayışlı olunması ve oyuncuların üzerindeki baskının azaltılması çağrısında bulundu.

Beşiktaş, hem iç sahada hem de dış sahada yaşanan bu zorlu süreçte birlik ve beraberlik içinde hareket etmeye devam ederken, Fernando Santos’un liderliğindeki takım, eksik kadro sorununa çözüm bulmak adına yeni hamleler yapmayı planlıyor. Bu gelişmeler, Beşiktaş taraftarını heyecanlandırırken, önümüzdeki haftalarda takımın performansındaki potansiyeli görmek için sabırsızlanmalarına neden oluyor. megapari iletişim

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar