Bakan Nebati AB Finansal Hizmetler temsilcisiyle görüştü

Avrupa Komisyonu'nun Finansal Hizmetler, Finansal İstikrar ve Sermaye Piyasaları Birliği'nden Sorumlu Üyesi Mairead McGuinness Türkiye'ye geldi. McGuinness'ın daha önceki Türkiye ziyaretinde, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ile görüşeceğini bildirmişti. McGuinness ilk ziyaretini, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'ye yaptı. Ziyaret sonrasında Bakan Nebati şu açıklamalarda bulundu: "Finansal Hizmetler, Finansal İstikrar ve Sermaye Piyasaları Birliği'nden sorumlu AB Komiseri Sn. McGuinness'i ağırladık. AB ile ekonomik ilişkilerimizi ele alarak, küresel sınamalar karşısında iş birliğimizi nasıl güçlendireceğimiz noktasında verimli bir görüşme gerçekleştirdik." Bakan Karaismailoğlu: Trafik kazalarında yüzde 82 oranında azalma olduBakan Varank: Dünyanın önemli pazarlarına yakınlık gibi bir avantaja sahibiz

Bakan Nebati AB Finansal Hizmetler temsilcisiyle görüştü

Avrupa Komisyonu'nun Finansal Hizmetler, Finansal İstikrar ve Sermaye Piyasaları Birliği'nden Sorumlu Üyesi Mairead McGuinness Türkiye'ye geldi. McGuinness'ın daha önceki Türkiye ziyaretinde, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ile görüşeceğini bildirmişti. McGuinness ilk ziyaretini, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'ye yaptı. Ziyaret sonrasında Bakan Nebati şu açıklamalarda bulundu:

"Finansal Hizmetler, Finansal İstikrar ve Sermaye Piyasaları Birliği'nden sorumlu AB Komiseri Sn. McGuinness'i ağırladık. AB ile ekonomik ilişkilerimizi ele alarak, küresel sınamalar karşısında iş birliğimizi nasıl güçlendireceğimiz noktasında verimli bir görüşme gerçekleştirdik."

Bakan Karaismailoğlu: Trafik kazalarında yüzde 82 oranında azalma oldu
Bakan Varank: Dünyanın önemli pazarlarına yakınlık gibi bir avantaja sahibiz