Bakan Koca'dan atama ve yeni personel müjdesi! Tarih verdi

Sağlık Bakanı Koca SMA ilacı için yaptığı açıklamada, "Bilim Kurulumuz, oral kullanımı olan etkisini göstermiş ikinci bir ilacın kullanımını önerdi. Bu ilacın kullanıma alınması için işlemleri başlattık." dedi. Koca, "HPV tanı kitleri için TÜSEB'i görevlendirdik. Alt yapıyı değerlendirerek, yerli üretim HPV kitinin kullanıma alınmasını sağlayacağız." ifadelerini kullandı. "15 OCAK'A KADAR 27 BİN HEKİMİN ATAMASINI YAPACAĞIZ" Bakan Koca "En geç 15 Ocak'a kadar 27 bin hekimin açıktan atamalarını yapacağız. Hekimlerimizin verimliliğini artırmaya çalışıyor, bunun için de 32 bin tıbbi sekreter alıyoruz." dedi. Bakan Koca: Sağlık harcamalarımızın Gayri Safi Yurtiçi Hasıla'ya oranı yüzde 5 civarındadırÖzel hastanedeki yoğun bakım skandalı! Bakan Koca duyurdu: Meslekten men edildiBakan Koca, Düzce depreminde yaralıların son durumunu aktardı

Bakan Koca'dan atama ve yeni personel müjdesi! Tarih verdi

Sağlık Bakanı Koca SMA ilacı için yaptığı açıklamada, "Bilim Kurulumuz, oral kullanımı olan etkisini göstermiş ikinci bir ilacın kullanımını önerdi. Bu ilacın kullanıma alınması için işlemleri başlattık." dedi.

Koca, "HPV tanı kitleri için TÜSEB'i görevlendirdik. Alt yapıyı değerlendirerek, yerli üretim HPV kitinin kullanıma alınmasını sağlayacağız." ifadelerini kullandı.

"15 OCAK'A KADAR 27 BİN HEKİMİN ATAMASINI YAPACAĞIZ"

Bakan Koca "En geç 15 Ocak'a kadar 27 bin hekimin açıktan atamalarını yapacağız. Hekimlerimizin verimliliğini artırmaya çalışıyor, bunun için de 32 bin tıbbi sekreter alıyoruz." dedi.

Bakan Koca: Sağlık harcamalarımızın Gayri Safi Yurtiçi Hasıla'ya oranı yüzde 5 civarındadır
Özel hastanedeki yoğun bakım skandalı! Bakan Koca duyurdu: Meslekten men edildi
Bakan Koca, Düzce depreminde yaralıların son durumunu aktardı