ASGARİ ÜCRETE ZAM OLACAK MI? 2022 TEMMUZ'DA ASGARİ ÜCRET YÜKSELİR Mİ?

Son dakika haberleri arasında enflasyon rakamı açıklandıktan sonra bazı sorular gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuya ilişkin yaptığı açıklama ise vatandaşları meraklandırdı. Erdoğan, "Temmuz ayında yapılacak enflasyon farkı artışları ve diğer düzenlemelerle dar gelirlilerin alım gücünü biraz daha iyileştireceğiz." açıklamasının ardından ASGARİ ÜCRETE zam gelecek mi? 2022 Asgari ücret Temmuz'da artacak mı? soruları yoğun ilgi görmeye başladı. ASGARİ ÜCRETE ZAM GELECEK Mİ, 2022 TEMMUZ'DA ASGARİ ÜCRET ARTACAK MI? 2022 Yılının asgari ücretine yıl başında yüzde 50 zam geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Temmuz ayında yapılacak enflasyon farkı artışları ve diğer düzenlemelerle dar gelirlilerin alım gücünü biraz daha iyileştireceğiz." dedi. Asgari ücrette artış olup olmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Konuya ilişkin güncel gelişmeler olduğunda haberimize ekleyeceğiz. ÖMER ÇELİK'TEN ZAM AÇIKLAMASI Çelik, yöneltilen soruya yanıt olarak, ''Asgari ücret ya da başka konular dar gelirli vatandaşlarımızı korumak için her zaman gündemimizde. Bir açıklama yapıldığı gibi hemen bir paket mi var diye düşünmemek lazım. Yakın zamanda biliyorsunuz bir düzenleme yapıldı. Bakanlıklarımızın çalışmalarını takip ediyoruz.'' dedi.

ASGARİ ÜCRETE ZAM OLACAK MI? 2022 TEMMUZ'DA ASGARİ ÜCRET YÜKSELİR Mİ?

Son dakika haberleri arasında enflasyon rakamı açıklandıktan sonra bazı sorular gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuya ilişkin yaptığı açıklama ise vatandaşları meraklandırdı. Erdoğan, "Temmuz ayında yapılacak enflasyon farkı artışları ve diğer düzenlemelerle dar gelirlilerin alım gücünü biraz daha iyileştireceğiz." açıklamasının ardından ASGARİ ÜCRETE zam gelecek mi? 2022 Asgari ücret Temmuz'da artacak mı? soruları yoğun ilgi görmeye başladı.

ASGARİ ÜCRETE ZAM GELECEK Mİ, 2022 TEMMUZ'DA ASGARİ ÜCRET ARTACAK MI?

2022 Yılının asgari ücretine yıl başında yüzde 50 zam geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Temmuz ayında yapılacak enflasyon farkı artışları ve diğer düzenlemelerle dar gelirlilerin alım gücünü biraz daha iyileştireceğiz." dedi. Asgari ücrette artış olup olmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Konuya ilişkin güncel gelişmeler olduğunda haberimize ekleyeceğiz.

ÖMER ÇELİK'TEN ZAM AÇIKLAMASI

Çelik, yöneltilen soruya yanıt olarak, ''Asgari ücret ya da başka konular dar gelirli vatandaşlarımızı korumak için her zaman gündemimizde. Bir açıklama yapıldığı gibi hemen bir paket mi var diye düşünmemek lazım. Yakın zamanda biliyorsunuz bir düzenleme yapıldı. Bakanlıklarımızın çalışmalarını takip ediyoruz.'' dedi.