Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Adana’da Otomobilde Cinnet Getiren Uzman Çavuş Eşini Öldürdü

Adana’da Otomobilde Cinnet Getiren Uzman Çavuş Eşini Öldürdü

Güncel Adana Güncel Adana -
15

Adana’da Yaşanan Şok Edici Olay

Adana’nın Seyhan ilçesinde Güneykuşak Bulvarı’nda meydana gelen trajik olayda, uzman çavuş Gökhan Çelik’in, eşi öğretmen Hatice Çelik’i otomobil içinde vurarak öldürdüğü bildirildi. Olay sırasında yaşanan karmaşada 2 kişi daha yaralandı.

Olayın Detayları

Gökhan Çelik’in, kıskançlık nedeniyle eşiyle geçimsizlik yaşadığı ve daha önce hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı belirtildi. Tartışmanın büyümesi üzerine Gökhan Çelik, beylik tabancasını çekerek eşini vurdu ve ardından otomobilden inen eşini takip ederek ateş etmeye devam etti.

Olay sırasında seken kurşunlar, yoldan geçen 2 kişi ile bir polis aracına da isabet etti. Polisin müdahalesiyle Gökhan Çelik, bacağından vurularak etkisiz hale getirildi. Ardından kaçmaya çalışan Çelik, Yeşilyuva Mahallesi’ndeki bir binanın damında saklanırken polis tarafından yakalandı.

Son Gelişmeler

Gökhan Çelik, hastanede tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, olayın diğer şüphelisi Murat Akdöker de tutuklandı. Yaralılar ise hastanede tedavi altına alındı. Cinayetin detayları ise adli sürecin devam ettiği belirtildi.

İlgili Yazılar