Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. ABD’li Şarkıcı Taylor Swift’in Londra’daki Favori Kebapçısı Şaşırttı

ABD’li Şarkıcı Taylor Swift’in Londra’daki Favori Kebapçısı Şaşırttı

Güncel Adana Güncel Adana -
14

Layla Nicholson’un Daily Star’da Paylaştığı İzlenimler

34 yaşındaki ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in, Londra’daki favori kebapçısına olan ilgisi, gazeteci Layla Nicholson’un dikkatini çekti. Swift’in, eski erkek arkadaşı Joe Alwyn sayesinde keşfettiği ve “şehirdeki en iyi” olarak nitelendirilen mütevazı bir paket servis dönercisini tercih etmesi, hayranlarını şaşırttı.

Kentish Delight: Dünyanın En Büyük Müzik Yıldızının Tercihi

Nicholson’a göre, göze çarpmayan tasarımıyla dikkat çeken Kentish Delight adlı dükkan, dünyanın en büyük müzik yıldızı için değil, maç sonrası içki içen ortalama İngiliz taraftarlarına hitap ediyor. Swift’in genellikle tavuk döner veya tavuk şiş, salata ve ekstra sarımsak sosu tercih ettiği biliniyor. Swift Kebab olarak adlandırılan 328 TL’lik menü, diğer müşterilerin de ilgisini çekiyor.

Ahmed Khan ve Özel Swift Detayları

Mekanda Taylor Swift’in çalışanlarla çekilmiş selfie’leri ve diğer fotoğrafları bulunuyor. Mekanın sahibi Ahmed Khan’ın bileğinde Swift hayranlarının üniforması haline gelen el yapımı boncuk bilezikler dikkat çekiyor. Bazı hayranlar, idollerinin tercihlerini görmek için Avustralya’dan bile geliyor.

Öğle Yemeği Keyfi

Nicholson, döner yemeyi sevmese de, salatanın taze olması, tavuğun yağsız olması ve soğanların düzenli olması sebebiyle güzel bir öğle yemeği deneyimi yaşadığını belirtti. Swift’in ekibi için 450 sterlin değerinde kebap siparişi verdiği de gelen haberler arasında.

İlgili Yazılar