19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tatil mi kaç gün tatil? 18 Mayıs yarım gün mü?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için artık kısa bir süre kaldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli anma etkinlikleri ile birlikte tamamlanacak. İlköğretim, Lise ve Üniversite'de eğitim gören öğrencilerin yanı sıra öğretmen ve kamu kurumlarında çalışan vatandaşlar 19 Mayıs tatil mi sorusuna yanıt arıyor. Peki 19 Mayıs resmi tatil mi, kaç gün tatil? 19 MAYIS TATİL Mİ KAÇ GÜN TATİL? 19 Mayıs her sene olduğu gibi bu sene de resmi tatil olarak kutlanacak. Bu yıl Perşembe gününe gelen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl resmi tatil olacak. İlköğretim, Lise ve Üniversiteler eğitim öğretime bir gün süre ile ara verecek. 18 MAYIS YARIM GÜN MÜ? 19 Mayıs tatil olmakla birlikte bir gün öncesi olan 18 Mayıs'ta herhangi bir tatil olması durumu söz konusu değil. 2022 RESMİ TATİLLER Yılbaşı: 1 Ocak Cumartesi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı: 23 Nisan Cumartesi Emek ve Dayanışma Günü: 1 Mayıs Pazar Ramazan Bayramı: 2-4 Mayıs Pazartesi - Çarşamba Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı: 19 Mayıs Perşembe Kurban Bayramı: 9 - 12 Temmuz Cumartesi - Salı Demokrasi Bayramı: 15 Temmuz Cuma Zafer Bayramı: 30 Ağustos Salı Cumhuriyet Bayramı: 29 Ekim Cumartesi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tatil mi kaç gün tatil? 18 Mayıs yarım gün mü?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için artık kısa bir süre kaldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli anma etkinlikleri ile birlikte tamamlanacak. İlköğretim, Lise ve Üniversite'de eğitim gören öğrencilerin yanı sıra öğretmen ve kamu kurumlarında çalışan vatandaşlar 19 Mayıs tatil mi sorusuna yanıt arıyor. Peki 19 Mayıs resmi tatil mi, kaç gün tatil?

19 MAYIS TATİL Mİ KAÇ GÜN TATİL?

19 Mayıs her sene olduğu gibi bu sene de resmi tatil olarak kutlanacak. Bu yıl Perşembe gününe gelen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl resmi tatil olacak. İlköğretim, Lise ve Üniversiteler eğitim öğretime bir gün süre ile ara verecek.

18 MAYIS YARIM GÜN MÜ?

19 Mayıs tatil olmakla birlikte bir gün öncesi olan 18 Mayıs'ta herhangi bir tatil olması durumu söz konusu değil.

2022 RESMİ TATİLLER

Yılbaşı: 1 Ocak Cumartesi

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı: 23 Nisan Cumartesi

Emek ve Dayanışma Günü: 1 Mayıs Pazar

Ramazan Bayramı: 2-4 Mayıs Pazartesi - Çarşamba

Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı: 19 Mayıs Perşembe

Kurban Bayramı: 9 - 12 Temmuz Cumartesi - Salı

Demokrasi Bayramı: 15 Temmuz Cuma

Zafer Bayramı: 30 Ağustos Salı

Cumhuriyet Bayramı: 29 Ekim Cumartesi